Plynové topení Chalupný a syn
Opravy a servis plynových spotřebičů

STT, s. r. o. Hradec Králové

 

Chalupný a syn - historie

Rok 1989 byl prvním rokem podnikání v rodině Chalupných. Karel Chalupný starší začal opravovat dnes již historické, ale dříve nejrozšířenější plynové průtokové ohřívače PO 35. Nejprve po pracovní době, pak v pronajaté garáži.

Jméno Chalupný se rychle dostávalo v Hradci Králové do povědomí, protože repasované výměníky plynových karem byly podstatně levnějším řešením, než nákup nových náhradních dílů. V roce 1993 nabídl spolupráci královéhradecký prodejce kotlů Junkers a na školení servisních techniků do Prahy odjeli již oba Chalupní, otec i syn. Následovalo ještě školení u tehdy jediného českého výrobce průtokových ohřívačů Mora Moravia a záběr servisní firmy, známé pod názvem Chalupný a syn, se podstatně rozšířil.

Karel Chalupný starší dodnes zůstal živnostníkem, syn v roce 1997 založil firmu STT s. r. o. (zkratka Servis Tepelné Techniky) a nyní je jejím jediným vlastníkem. Neoficiální značka „Chalupný a syn“ se ovšem rozšířila natolik, že oba Karlové v telefonických dotazech zákazníků nejčastěji slyší: „To je firma Chalupný a syn?“ To nakonec rozhodlo i o registraci webové domény chalupny.cz

Společnost STT má podstatně širší záběr, než původní společná živnost Chalupných. Kromě toho, že je certifikovaným servisním místem značky Junkers, poskytuje autorizované opravy a servis plynových spotřebičů i ostatním v tuzemsku běžným značkám. Velkou část obratu tvoří dodávky topení na klíč, firma poskytuje i smluvní servis pro kotelny s neomezeným výkonem.

V roce 2015 se společnost stěhuje z původního sídla v ul. Komenského do nového lukrativního objektu u všesportovního areálu Bavlna na adrese Jiřího Purkyně 353.


       
 

Rychlý kontakt

Změna sídla firmy:
Nově nás naleznete v našem novém firemním objektu J.Purkyně 353
(mezi řeznictvím "U Plota" a areálem "Bavlna")
 
mapa zde...
 
Dispečink:
495 514 000
Poptávky, objednávky servisu
všední dny 8:00-16:00 hod.
Havarijní služba:
603 208 590
Jen opravy plynových spotřebičů
víkend 8:00 - 18:00 hod.
Plynoservis - volejte 495 514 000

Prodej a servis kotlů:

Záruční i pozáruční servis, pravidelné servisní prohlídky, smluvní péče o kotelny, sezónní prohlídky kotlů.

Junkers »

Dakon »

Buderus »

Thermona »

Vaillant »

Viadrus »

Protherm »

Baxi »

 

Dále Mora, Gamat, Karma, Wolf a servis i ostatních značek.

Kontroly kotlů na tuhá paliva

dle zákona o ochraně ovzduší č.201/2012 Sb. - Nově provádíme kontroly kotlů na tuhá paliva - více informací zdePRŮMYSLOVÉ VYTÁPĚNÍ HAL


Provádíme servis a údržbu
zářičů a horkovzdušných topení pro průmyslové aplikace.
Poskytujeme rychlý servis značek Powrmatic, Schwank i ostatních výrobců.

Certifikované servisní místo JUNKERS

Nabízíme kvalitu ověřenou výrobcem.

Bezpečnost plynových spotřebičů:

Detektor CO s šestiletou zárukou je v porovnání s cenou, kterou ročně zaplatíte za plyn, bezvýznamnou investicí. Ochrání však to nejcennější, váš život.

Radiátory dokonale lícují s okny, přívodní trubky nehyzdí interiér, termíny dokončení jsou zákonem a následný pravidelný servis udržuje vysokou účinnost plynového kotle a zajišťuje bezpečný provoz. Máte-li obdobnou představu, pak jsme vašimi partnery.

Karel Chalupný jednatel, STT, s. r. o.